KOSGEB'TE PROJELERİ ONAYLANAN GİRİCİMCİLER KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDULAR PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

KOSGEB'TE PROJELERİ ONAYLANAN GİRİCİMCİLER KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDULAR


1 kosgeb

  Ahlat Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Bürosu tarafından hazırlanarak Girişimcilik Destek Programına sunulan:

GÜLŞEN TARIM MAKİNALARI, AKÇELİK TANTUNİ, GÜLSAR TAHİN ÜRETİMİ ATÖLYESİ, CAŞKUN TAŞ İŞLETMECİLİĞİ, KEMER LOKANTA, KOÇ BERBER, ŞAHİN BÜFE ve YILDIZ TUHAFİYE  projeleri  başarılı bulunarak KOSGEB tarafından destekleme kapsamına alındı.

 Projeleri onaylanarak faaliyetlerine başlayan vatandaşlar destek ve katkılarından dolayı İlçe Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkur ziyaretinde bulundular.

 

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında Ahlat Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Bürosu tarafından hazırlanarak onay alan 8 proje ile birlikte Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu hazırlamış oldukları projelerle Ahlat’ta Ticaret Sektörüne 8 işletme daha eklediklerini belirterek yeni işletmelere bol kazançlar diledi. Kaymakamımız Tekbıyıkoğlu ileriki günlerde yeni işyerlerini bizzat ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunacağını, bundan sonrada yeni işyeri kurmak isteyen ve mevcut işyerini geliştirmek isteyen esnaflara Proje Koordinasyon Bürosu olarak proje hazırlama hizmeti vermeye devam edeceklerini bildirdi.

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması