GİRİŞİMCİLERDEN KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLUNA TEŞEKKÜR ZİYARETİ PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!


GİRİŞİMCİLERDEN KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ


1 İlçe Kaymakamlığı Proje Ofisince projeleri hazırlanıp KOSGEB’ten kabul gören Ahlatlı esnaflar, İlçe Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundula Kaymakamlık Proje Ofisi tarafından projeleri hazırlanarak KOSGEB tarafından kabul gören bir grup işletme sahibi, Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret ederek teşekkür ettiler.İşletme sahipleri Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisince hazırlanıp KOSGEB’e sunulan projelerle iş yeri sahibi olduklarını belirterek, bu süreçte yardım ve desteklerini esirgemeyen başta Kaymakam Tekbıyıkoğlu ile proje ofisi personellerine ve Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Şeker'e minnettarlıklarını ifade ettiler.

 

  Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu ise, yapılan ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, "İnsanımıza doğrudan hizmet etmek, onların sosyal ve ekonomik yaşantısına katkıda bulunabilecek fırsatları vermesi mesleğimizin bir parçasıdır. Şimdi görüyorum ki çabalarımız sayesinde vatandaşlarımızın işlerini genişletebiliyor ve yeni iş kapıları açılabiliyor. Ekonomimizin içerisine yeni çarklar giriyor. Ahlat'ta paranın bir sirkülasyonu oluyor. Bu ne kadar hızlı dolanır ve Ahlat'ta kalırsa ilçemizin ekonomik gelişimi için o kadar iyi demektir. Geldiğimden itibaren hemen daha önce çalıştığım yerlerde ki gibi proje ofisi kurdurdum. Hem Kaymakamlığın kamunun projeleri yürütüldüğü gibi, insana odaklı olmasını da istedim. Şuana kadar 57 vatandaşımıza iş yeri açtık. Bunda arkadaşlarımızın büyük emeği var. Biz bu işe vesile olmaktan, girişimci zihniyete sahip arkadaşlarımıza yardımcı olmaktan ve önlerini açmaktan büyük keyif alıyoruz. Sizlerin işleri yürüdükçe çok mutlu oluyorum. İnşallah işlerinizi daha da genişletirsiniz ve dahada büyürsünüz. Bizler burada hem kaymakamlık olarak hem de tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla hepinizin hizmetindeyiz. Elimizden geleni sizler için yapmaktan hiç imtina etmeyiz. Tekrar yeni iş yerleriniz hayırlı olsun" dedi. 

  Burada ki ziyaretlerinin ardından Kaymakamlık Proje Ofisi Başkanı Necati Aktekin ile Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Şeker'i ziyaret eden girişimciler, teşekkürlerini ileterek ziyaretlerini sonlandırdılar. 

1

2 KOSGEP

IMG 0489

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması