İLÇEMİZDE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI COŞKU İLE KUTLANDI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


İLÇEMİZDE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLARIN KATILIMI İLE KUTLANDI KUTLANDI


7131055

Ahlat'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94. yıldönümü törenle kutlandı. 
Ahlat Kaymakamlığı önünde yapılan tören Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören, öğrencilerin şiirler okumasıyla devam etti. Daha sonra günün anlam ve önemini belirten konuşma yapan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram, "94 yıl sonra bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı ayrı bir önem arz etmektedir. Çünkü 15 Temmuz'da, bundan 45 gün önce bu millet tarihi yeniden yazmıştır.

 

Artık yeni bir Çanakkale ruhu olur mu derken, Türk'ün gücünü tüm dünyaya 94 yıl sonra yeniden göstermiştir. Bütün dünya; millete karşı oynanan son oyunun da millet tarafından bozulduğunu görmüş. Milleti için tankların altına yatanları, dün ‘komutanım’ dediği haini canı pahasına alnından vuranları tarihe not düşmüştür. Türk milletinin yeniden yükselişini hazmedemeyen dış güçlerin 40 yıllık tuzakları 40 dakikada bozulmuştur. Türk milleti yeni bir zafer kazanmıştır. Terör örgütleri ve onları besleyenler; biliyoruz ki isminiz ne olursa olsun; ister PYD, ister PKK, DAEŞ ya da FETÖ, hepinizin beslendiği damar aynı ve bu millet her şeyin farkında. Artık sonunuz geldi. Türkiye Cumhuriyeti, dünya durdukça var olacaktır. Bütün vatandaşlarımın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum" dedi.
Daha sonra Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu'nun makamında tebrikleri kabul etmesiyle birlikte kutlama programı sona erdi.

 

7131055

4308859

 

7490992

407215

568973

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması