KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU İLÇEMİZDE İŞ BANKASI ŞUBESİ AÇILMASI İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDU PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU İLÇEMİZDE İŞ BANKASI ŞUBESİ AÇILMASI İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDU


20160323 183520

 Ahlat’ta artan nüfus, gelişen ekonomi ve ilçemizin ihtiyaçlarına binaen yeni bir banka şubesi açılabilmesi için Kaymakamımız Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu Türkiye İş Bankası Diyarbakır Bölge Müdürü Sayın Murat Önen, Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Ali Serdar Uzçimen ve İş Bankası Tatvan şubesi Müdürü Sayın Hasan Demirçivi ile Kaymakamlık Makamında istişarelerde bulunuldu. Yapılan görüşmeler sonucunda;

 

 İş Bankası Bölge Müdürü Murat Önen: Kaymakamımızın İlçemizde açılmasını talep ettiği Banka şubesi talebini Genel Müdürlükçe paylaşılacağını Genel Müdürlüğümüzce gerekli incelemenin yapılacağını söyledi.

Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu ise: Bölge Müdürümüzün ve ekibinin talebimize gösterdiği ilgi ve ilçemize sıcak yaklaşımları nedeniyle teşekkürlerini ileterek İlçemize açılmasını istediğimiz İş Bankası şubesi umarız Genel Müdürlükçe uygun görülüp en kısa sürede açılmasını temenni ederiz.

Ziyaret sonrasında Kaymakamımız Misafirlerine İlçemize ait tanıtım kitapları ve Ahlat’ta has sanatsal figürlerin işlendiği çiniler hediye ederek hatıra fotoğrafı çekildi.

 

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması