İLÇEMİZ PROJE OFİSİNDE YAPILAN İKİ PROJE KABUL GÖREREK UYGULAMA SAFHASINA GEÇİLECEKTİR PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


İLÇEMİZ PROJE OFİSİNDE YAPILAN İKİ PROJE KABUL GÖREREK UYGULAMA SAFHASINA GEÇİLECEKTİR


yeni logo çalışmasıaaafg

  KAMU İHALE MEVZUATI VE EKAP EĞİTİMİ

Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu’nun talimatlarıyla kurulan Ahlat Kaymakamlığı Proje ofisinde yapılan Kamu İhale Mevzuatı ve Ekap Eğitimi projeleri DAKA’nın teknik destek programı kabul görerek İlçemizde ihale yapma sorumluluğuna sahip 10 Kamu kurumu yetkilisine 4 günlük eğitim verilerek hem ihale mevzuatı konusunda hemde işlerin daha etkin ve mevzuata uygun olarak uygulayabilmeleri için bilgilendirme ve eğitim kursuna tabi tutulacaklardır.

 

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM KURSU

 

Ahlat Kaymakamlığı Proje ofisinde oluşturulan Esnaf Sanatkarlar Odasını adına yapılan Uygulamalı Eğitim ve Girişimcilik kursu verilecektir.

Bu kapsamda ilçemizde ikamet eden Kadınlara, 29 yaş altı gençlere ve engelli hemşerilerimize 3 gurup halinde toplam 90 kişiye ileride belirlenecek tarihler arsında Uygulamalı Girişimcilik ve Eğitimi verilecektir. Sertifika almaya hak kazanacak kursiyerler Gene İlçemiz Proje ofisinde hazırlanacak ve uygun görülecek projeler KOSGEB ve DAKA’nın hibe ve faizsiz kredi desteğinden faydalanabilmeleri için hak kazanacaklardır.

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması