BAYINDIRLIK VE İSKAN ESKİ BAKANI SAYIN ZEKİ ERGEZEN VE KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU İLE BİRLİKTE ADEMİ GEZDİ PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


BAYINDIRLIK VE İSKAN  ESKİ BAKANI SAYIN ZEKİ ERGEZEN VE  KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU İLE BİRLİKTE ADEM'İ GEZDİ


ziyaret 1 ESKİ BAKAN ERGEZEN’DEN ADEM’E ZİYARET

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Zeki Ergezen, Ahlat Ailede Destek Merkezi’ni ziyaret etti.

Eski Bakan Ergezen, Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram, İlçe Emniyet Müdürü Erdem Yaban, Ahlat Müftüsü Orhan İmamoğlu, Özel İdare Müdürü Seyfettin Gündoğan, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Rafet Akgün ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Zübeyr Ergezen ile birlikte Ahlat Aile Destek Merkezi’ni ziyaret ederek çalışmaları inceledi. Ergezen, ADEM ziyaretinde açılan kursları gezerek yapılan çalışmalarla ilgili olarak ADEM Koordinatörü Arzu Tekbıyıkoğlu’ndan bilgiler aldı. Yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren eski Bakan Zeki Ergezen, merkezin kurulmasında büyük emek harcayan Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu ve eşi Arzu Tekbıyıkoğlu’nu tebrik etti.

Ergezen, incelemelerinin ardından ADEM’in aşçılık kursu tarafından hazırlanan ve ADEM Koordinatörü Arzu Tekbıyıkoğlu tarafından organize edilen yemek programına katılarak ziyaretini sonlandırdı.

 

 

ziyaret 1

IMG-20160202-WA0005

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması