İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!


İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NUN 24 KASIM  ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI


6a

Ülkemizde ilk defa 1981 yılında kutlanan öğretmenler günü 34. Yılını, Atatürk’ün okuma – yazma seferberliğini başlattığı 24 Kasın 1928’inde, 87. Yılını kutluyoruz.

Bu özel günün,tüm Öğretmenlerimize, Eğitim camiamıza ve yurttaşlarımıza kutlu olmasını diliyorum.

Toplumumuzda Öğretmenlik mesleğinin çok seçkin ve özel bir önemi bulunmuktadır.Türk toplumunda, Öğretmen hakkı, Ana-Baba hakkıyla bir tutulmuş ve kutsal sayılmıştır.Öğrencilerinin gözünde de kendilerini geleceğe hazırlayan Öğretmen, Ana ve Baba kadar değerlidir, kutsaldır.Tabiki,her nimetin bir külfeti vardır kaidesince bu durum Öğretmenlerimize, çok özel ve büyük bir sorumluluk da yüklemektedir.Bu sorumluluk;Geleceğimizin bizatihi kendisi olan çocuklarımızı en iyi şekilde ve çağdaş donanımlarla bezerken, en zor koşullarda dahi,Ülkesine ve Milletine olan bağlılık ve hizmet anlayışında kopmadan, erdemli, hoşgörü sahibi, fedakar ve insani değerlere bağlı, sorgulayıcı ve araştırmayı ilke edinmiş bireyler olarak hayata hazırlamayı gerektirmektedir.

Bu vesileyle, başta Başöğretmenimiz Atatürk olmak üzere, bugün aramızda bulunmayan tüm Öğretmenlerimi rahmetle ve minnetle anıyor, tüm Öğretmenlerimizin ”Öğretmenler Günü”nü, içtenlikle kutluyor ve Aile bireyleriyle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.

 

 

 

 

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması