İLÇE KAYMAKAMI BÜLENT TEKBIYIKOĞLU YAPIMI DEVAM EDEN AHLAT DEVLET HASTANESİ EK BİNA İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 

İLÇE KAYMAKAMI BÜLENT TEKBIYIKOĞLU YAPIMI DEVAM EDEN AHLAT DEVLET HASTANESİ EK BİNA İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU


AHLAT DEVLET HASTANESİ EK BİNA İNŞAATI

    Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu Yapımı devam etmekte olan Ahlat Devlet Hastanesi Ek binası inşaatını gezerek ilgililerden bilgi aldı.

02.04.2015 tarihinde ihalesi olan  06.05.2015 tarihinde yüklenici firmaya yer teslimi yapılan Ahlat Devlet Hastanesi Ek bina inşaatının bitiş tarihi 13.07.2017 olarak planlanmaktadır.

İhale bedeli 9.985.000 tl. olan Hastane ek binasının tamamlanması ili birlikte toplam 100 yatak kapasitesine ulaşacak , 4 yataklı 1. basamak erişkin yoğun bakım ünitesi, 6 yataklı 2.  Derece yaşamsal erişkin yoğun bakım ünitesi, 4 yataklı 1. basamak yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 22 yataklı 2. basamak acil servis, 2 acil müdahale salonu,4 ameliyathane, 2 doğumhane, MR,Tomografi,  Ulturason, dijital Röntgen sistemi yapılması planlanmaktadır.Tüm odalar en fazla iki kişilik wc ve banyo odalar içerisinde olacaktır, hastane inşaatı tamamlanıp faaliyete girdikten sonra gurup yükseltme ve uzman hekim artırılması için Sağlık Bakanlığına gerekli müracaatlar yapılacaktır.

 

 Ahlat Devlet Hastanesi ek bina inşaatı teknik ve fiziki özellikleri hakkında bilgilendirilen Kaymakamımız hastanenin bitiş tarihinden önce tamamlanarak  Ahlatlı hemşerilerimizin hizmetine sunulması temennisinde bulunup inşaat alanından ayrıldılar.

 

 

AHLAT DEVLET HASTANESİ EK BİNA İNŞAATI

IMG 5386

HASTANE

IMG 5393

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması