KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU 2015-2016 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASI DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU 2015-2016 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASI DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI


6a

  Kaymakamımız Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu 2015-2016 Yılı eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla mesaj yayınladı.

Kaymakamımız mesajında:

       “2015-2016 Eğitim Öğretim yılına bugün itibarıyla başlamış bulunmaktayız. Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin heyecanını bizler de paylaşıyoruz.

 

        İnsan hayatının ve kişiliğinin şekillenmesinde eğitim-öğretimin büyük payı vardır.  Yeni nesilleri bir yandan çağdaş bilgilerle donatırken diğer yandan onlara iyiyi, doğruyu en güzel tarzda öğretmek gerekmektedir.  Donanımlı, bilgili, birikimli, ahlaklı, inançlı nesiller yetiştirmek ancak eğitim ve öğretimle mümkündür.

        Tarihte varlık gösteren bütün toplumlar gelecek nesillerin inşasında eğitim ve öğretime büyük önem vermişlerdir. Dinimiz Kur’an-ı Kerim’in ilk emri “Oku!”  kelimesi, dinimizin eğitime ne kadar öncelik ve önem verdiğinin en büyük göstergesidir. 

         2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci velilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.” 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması