GEZİDEN DÖNEN ÖĞRENCİLER KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDULAR PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


GEZİDEN DÖNEN ÖĞRENCİLER KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDULAR


teog gezisi sonrası ziyaretİlçe Kaymakamlığı, Ahlat Belediyesi, Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İstanbul Ahlat Kültür Turizm Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği (AHLATİSDER) iş birliği ile 10 günlük geziden dönen öğrenciler Ahlat Kaymakamı Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundular.

  Geçtiğimiz günlerde İstanbul, Çanakkale ve Ankara gezisine gönderilen öğrenciler Ahlat’a döndü. Gezi dönüşü Ahlat İlçe Müdürü Mutluk Özden Ergezen İlköğretim Okulu Aile birliği başkanı Ömer Tatlısu ve gezide kendilerine refakat eden öğretmenleri ile birlikte Kaymakamımızı makamında ziyaret eden öğrenciler, geziye verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

  Ziyarette konuşan Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, her ortaokuldan TEOG’da başarılı olan ilk 3 öğrenciyi geziye gönderdiklerini belirtti.

  Özden; “TEOG da başarılı olan öğrencilerimizi hem ödüllendirmek hemde moral ve motivasyonlarının daha da artması için bir program dahilinde gezi düzenlendi. Refakatçi öğretmenlerimizin eşliğinde öğrencilerimiz İstanbul, Ankara ve Çanakkale’yi gezme imkanı buldular. Öğrencilerimiz ayrıca gezinin dışında İstanbul ve Ankara’daki Üniversiteleri de ziyaret ettiler. Bu gezi organizasyonun düzenlenmesinde katkı ve desteklerini sunan İlçemiz Kaymakamı sayın Bülent Tekbıyıkoğlu’na, Belediye Başkanımız sayın A.Mümtaz Çoban’a, İstanbul Ahlat Kültür Turizm Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği’ne ve yönetim kurulu başkanı Adnan Ayber'e, Sarıyer Belediyesi’ne ve Ahlatlı işadamımız sayın Yunus Ensari beye milli eğitim camiası, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına teşekkür ediyorum”dedi.

 

 Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu ise,"Kaymakamlığımız her zaman sosyal ve kültürel faaliyetlere de destek verdiklerini belirterek; “Yapılan bu gezi organizasyonuna da bizde Ahlat Kaymakamlığı ve Ahlat  Belediyesi olarak ortak  katkı sunduk.  Çocuklarımızın iyi bir moral ve motivasyon kazanmaları eğitim yaşamlarına da büyük katkılar sunacaktır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine katkı sunacak her türlü sosyal ve kültürel çalışmaya katkı sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaymakamımıza  teşekkür ziyaretinde bulunan öğrenciler ise gezi boyunca yaptıkları gözlemleri anlattılar. Gezinin çok verimli ve güzel geçtiğini belirten öğrenciler geziyi düzenleyenlere teşekkürlerini ilettiler. Ziyaret sonunda kendisini ziyarete gelen öğrencilere kitap hediye eden  Kaymakamımız , daha sonra öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

teog gezisi sonrası ziyaret

 IMG 5333

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması