VALİMİZ SAYIN ORHAN ÖZTÜRK BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNMAK İÇİN İLÇEMİZE GELDİ PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

VALİMİZ SAYIN ORHAN ÖZTÜRK BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNMAK İÇİN İLÇEMİZE  GELDİ 


3 4 Valimiz Sayın  Orhan Öztürk, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Ahlat ilçesine geldi.

İlk olarak Ovakışla Beldesi’ne geçen Vali Öztürk, burada Ovakışla Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Demir’i makamında ziyaret etti. Burada bir süre Başkan Demir ile sohbet eden Vali Öztürk, belde hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Ovakışla Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Öztürk’e, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram ve karakol komutanı tarafından karakol hakkında bilgi aktarıldı.

Burada ki ziyaretinin ardından Ovakışla Beldesi’nde inşaat çalışması devam eden Vahdet Camii Taziye Evi’ni gezerek incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Öztürk daha sonra Ovakışla Beldesi’nden ayrıldı.

 

  Ardından Ahlat ilçesine geçen Vali Öztürk, burada ilk olarak Kur’an Kursuna dönüştürülen eski Kaymakamlık lojmanını ziyaret etti. Burada bir süre incelemelerde bulunan Vali Öztürk, Kur’an Kursu hakkında bilgi aldı. Daha sonra Ahlat Belediyesi tarafından yapımı devam eden Hamamı gezen Vali Öztürk, yeni yapılan sahil parkını da ziyaret ederek Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban’dan yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Vali Öztürk’e Ovakışla Beldesi ve Ahlat ziyaretlerinde  İlçe Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoığlu ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram’da eşlik ettiler.

Vali Öztürk ziyaretlerinin ardından Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

 

3 4

1 3

 

2 4

IMG 9614

7

4 3

6

8

 

belediye iftar1

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması