KAYMAKAMMIMZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU VE BELEDİYE BAŞKANI A.MÜMTAZ ÇOBAN, ENGELLİLERLE BİRLİKTE İFTARINI AÇTI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

KAYMAKAMMIMZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU VE BELEDİYE BAŞKANI  A.MÜMTAZ ÇOBAN, ENGELLİLERLE BİRLİKTE İFTARINI AÇTI


iftar1 Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, ilçedeki engellilerle birlikte iftarını açtı.

 

Ahlat Engellilerle El Ele Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine eşi Arzu Tekbıyıkoğlu ile birlikte katılan Kaymakamımız Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban hoş bir ortamda geçen iftar sonrasında engellilerle sohbet ettiler. Engellilerin sorunlarını dinleyene İlçe Kaymakamı Tekbıyıkoğlu, her zaman engelli kardeşlerinin yanında olduklarını ifade etti. Ahlat Engellilerle El Ele Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Neslihan Akdemir ise, Ahlat’taki engelli aileleri olarak iftar yemeğinde bir araya geldiklerini belirterek; “Ramazan dolayısıyla hem bu uhrevi havayı birlikte solumak hemde sohbet, muhabbet ortamı oluşturarak, sorun ve sıkıntılarımızı konuşmak adına bu iftar yemeği programını düzenledik. Derneğimize katılım her geçen gün artıyor. Çok güzel tepkiler alıyoruz. Bu süreçte her zaman yanımızda olan ve çok büyük destekçimiz olan sayın kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu’na ve eşi Arzu Tekbıyıkoğlu’na, belediye başkanımız sayınA.Mümtaz Çoban’a engelli aileleri olarak çok teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

2 2

 1 1

 iftar3

 IMG 5256

IMG 5255

 IMG 5251

 

IMG 5252

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması