KAYMAKAMIMIZIN 19 MAYIS ATÜRK Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


KAYMAKAMIMIZIN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI


6a "Yüce Milletimizin varoluş mücadelesinin ilk kıvılcımı sayabileceğimiz 19 Mayıs;tarih boyunca hep en yukarıda tuttuğumuz bağımsızlık sevadamızın bir yansımasıdır Samsun'a atılan o "ilk adım" 5 bin yıllık bir medeniyet yürüyüşünün tarihimize altın harflerle kazımış olduğu zaferlerin en anlamlısı;"Kurtuluş zaferinine atılan adımlardan biridir.

     Kurtuluş savaşının ardından Cumhuriyet,bizim için sadece bir yönetim şekli değil,aynı zamanda tirihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesi,toplumsal ve siyasal değişm projesidir.Milletimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayaraka,birlik ve hoşgörü içerisinde geleceğe sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir.

    Birlik ve beraberliğimizin değerini hiçbir zaman unutmayalım.Bu topraklara ve tarihimize duyduğumuz derin sevgi ve bağlılık,birlikte oluşturacağımız mutlu ve müreffeh geleceğe olan güvenimiz,bizi biribirimize daha çok kenetliyor.

       Bu konuda en büyük enerji kaynağımız ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz,içlerinde taşıdıkları sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkı verecek en değerli varlıklarımızdır.Onların gözlerindeki ışıltı,bizler için en büyük heyecan kaynağıdır.

   Bu duygu ve düşüncelerle davletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal savaşımızın şehit ve gazilerini bir kez daha rahmet,minnet ve şükranla anarken 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlar,saygılar sunarım.

 

      

 

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması