23 NİSAN ULUSALEĞEMENLİK VE ÇÇOCUK BAYRAMI ETKİNKLERİ KAPSAMINDA İSTANBUL'U GEZEN ÇOCUKLAR'DAN KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK VE ÇÇOCUK BAYRAMI ETKİNKLERİ KAPSAMINDA İSTANBUL'U GEZEN ÇOCUKLAR'DAN KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ


 

2 1

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İstanbul'u gezen Ergezen Ortaokulu öğrencileri, katkılarından dolayı  Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu.
İstanbul Ahlatlılar Derneği Başkanı Adnan Ayber'in girişimleri sonucu Sarıyer Belediyesi'nin destekleriyle İstanbul'u gezen Ergezen Ortaokulu'ndan 10 öğrenci ile Okulun Rehber Öğretmeni Aziz Karadurakoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, Okul Müdüresi Candan Özkan ve Okul Aile Birliği Başkanı Ömer Tatlısu ile birlikte Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu'na katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular. 
15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul gezisinde öğrencilere Adnan Ayber ve profesyonel rehberler eşlik etti. 5 gün süren gezide öğrenciler İstanbul'un tarihi ve turistik mekanlarını gezme fırsatı buldu. Öğrenciler, Sarıyer Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan gezinin oldukça güzel geçtiğini belirttiler. 
2 1
 
 
 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması