KAYMAKAMIMIZ PROJE KOORDİNASYON OFİSİ ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 

 


KAYMAKAMIMIZ, PROJE EĞİTİM KURSU GÖREN, PROJE KOORDİNASYON OFİSİ ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ


 

AA

Proje Koordinasyon bürosu Kaymakamımız Sayın Bülent TEKBIYIKOĞLU himayelerinde 23.02.2015 tarihinde oluşturuldu. Proje Koordinasyon merkezinde 4 personelimiz görev yapmaktadır .

Proje ofisinin kuruluşundan bugüne kadar 5 Büyük Elçilik, 5 SYDY gelir getirici, 1 adet İl özel idaresi, 1 adet DAKA Teknik destek,1 adet DAKA doğrudan faaliyet desteği 1,adet KOSGEB markalaşma ve 36 adet SODES olmak üzere toplam 51 adet projenin hazırlanmasında görev almıştır.

Bu projelerden değerlendirme safhasını geçerek kabul edilen 3 adet projemiz onaylanmıştır (Onaylanan projelerimiz 1- DAKA- teknik destek projesi, 2-PCM -proje döngüsü eğitim projesi 3- ADEM- ,Aile Destek Eğitim Merkezi projesi) diyer projelerimiz ise değerlendirme aşamaları devam etmektedir ,onaylanan projenin içeriği olan (DAKA)  Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına sunulan teknik destek projesi kapsamında olan PCM (Proje Döngüsü Eğitimi) ve ERASMUS Plus eğitimi projeleri kapsamında BİGEKA Danışmanlık şirketinden Nergiz UZUN tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Sağlık Müdürlüğü’nden oluşan toplam 12 Personele 7 gün süren Proje yazımı konusunda eğitilerek daha etkin ve daha doğru projelerin yapılması ,dolayısı ile ilçemizin hibe fonlarından daha fazla kaynaktan yararlanılması amaçlanmıştır .

 

Bu vesile ile Kaymakamımız Bülent TEKBIYIKOĞLU Proje Kapsamında eğitim alan Kursiyerleri ziyaret ederek uygulanan proje hakkında  bilgi aldı .Kursiyerler ile bir süre sohbet eden Kaymakamımız kendilerine başarı dileklerini ileterek ayrıldılar.

AA

AB

IMG 3767

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması