KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NDAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NUN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI 


 

1

Kaymakamımız Sayın Bülent TEKBIYIKOĞLU  kutlama mesajında  şunlara değindi: “ Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir.

Tüm toplumlarda vazgeçilmez bir unsur olarak görülen basın; ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda, ilkeli ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ile görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli bir kurumdur. Bireyin haber alma özgürlüğüne hizmet ederek günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan gazeteciliğin, doğrudan bireysel algılara tesir edebildiğinden, objektif, tutarlı ve kamu yararını gözeten bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirilmesi de önem arz etmektedir.

 

Bu düşüncelerle, her şartta mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getiren ilçemizin tüm basın mensuplarının  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, aileleriyle birlikte daha nice senelere sağlık, mutluluk ve başarılarla erişmelerini dilerim.

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması