KAYMKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANI YENİ YILA HASTA ZİYARETİNDE GİRDİLER PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


KAYMKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANI YENİ YILA  HASTA ZİYARETİNDE GİRDİLER


 

aaa

Kaymakamımız  Bülent Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban, yılbaşı gecesini hasta ziyareti yaparak geçirdiler. 
Eşleriyle birlikte Ahlat Devlet Hastanesi’ne gelerek buradaki hastaları ziyaret eden Kaymakammız Tekbıyıkoğlu ve Belediye başkanımız Mümtaz Çoban, hastalara ‘acil şifalar’ temennisinde bulundular. Ziyaretleri esnasında hasta vatandaşlara çeşitli hediyeler vermeyi de ihmal etmeyen Kaymakammız  Bülent Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkan Mümtaz Çoban, çocuklara oyuncak vermeyi de unutmadı.

 

 

 

Yapılan ziyaret hakkında gazetecilere açıklama yapan Kaymakamımız, yılbaşı gecesinde hastaların yanında bulundukları için mutlu olduklarını belirterek, “Birçok büyük şehirde ve memleketin diğer taraflarında insanlar eğlenmeye başladı. Kimisi akşam eğlencesi için dışarı çıktı kimisi evlerde televizyon başında gecenin keyfini yaşamaya çalışıyor. Fakat aynı zamanda böyle mutlu bir ortamda olmayan, sağlıklarını kaybeden, tedavi altındaki vatandaşlarımız da var. Bizde 31 Aralık 2014’ü 1 Ocak 2015’e bağlayan bu gecede hastalarımızın yanında olmayı tercih ettik. Kendilerine 2014’ten daha sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yıl diledik. Hasta vatandaşlarımız bu ziyareti memnuniyetle karşıladılar. Bizde çok mutlu olduk. Güzel bir ödevi yerine getirdiğimize inanıyoruz. Bizim için de keyifsiz dakikalar olmadı. Son derece güzel anlar yaşadık. Onlara baktığımız zaman yüzlerinde bir gülümseme vardı. İyileşmeleri adına bir kaç adım attıklarını da fark ettik” dedi.
Belediye Başkanı ise, 2015 yılına bir kaç saat kala hastanede bulunan 26 hastayı kaymakamımız ile birlikte ziyaret ettiklerini belirterek, “Sanırım doğru olanda bu hastalarımızı ziyaret etmekti. Onlara acil şifalar dilemekti ve bu sıkıntılı anlarında yalnız bırakmamaktır. Bizde bu vesile ile tüm hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek 2015’in hayırlara vesile olması duasıyla yanlarında bulunduk. Oldukça da güzel bir ziyaret oldu. Ziyaretle birlikte hastalarımızda bizlerde moral bulduk. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Her insanımızın mutluluk hakkıdır. Hasta olan vatandaşlarımızın mutluluklarına bir nebzede olsa katkı sağlamışsak seviniriz” dedi.
Kaymakammız  ve  Belediye Başkanımız   hasta ziyaretlerinde, Hastane Başhekimi Dr. Koray Okur ve Hastane Müdürü Salih Akçınar da eşlik ettiler.

aaa

aa

aaaa

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması