ANKARA'DA YAŞAYAN AHLATLILARDAN STANDIMIZA BÜYÜK İLGİ PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

ANKARA'DA YAŞAYAN AHLATLILARDAN STANDIMIZA BÜYÜK İLGİ


 

 OZK4492

 Ahlatlı işadamı Yunus Ensari, eski milletvekili Halil İbrahim Oral ve Ankara’da ikamet eden Ahlatlı hemşehrilerimiz Ahlat standımıza büyük ilgi gösterdi.

 

İlçemiz standını ziyaret eden, Ahlatlı işadamı Yunus Ensari ve eski milletvekili Halil İbrahim Oral göreve 2 ay önce başlayan  Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu’na yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular. Tanıtım günleri kapsamında yapılan çalışmaları takdir ettiğini belirten işadamı Yunus Ensari, ve eski milletvekili Halil İbrahim Oral, bu sene Ahlat standının Ahlat’a yakışır şekilde son derece güzel tasarlandığını ve Ahlat’ın çok güzel bir şekilde tanıtıldığını ifade ettiler.

 

 

 

İŞADAMI YUNUS ENSARİ’YE İSMİNİN YAZILDIĞI AHLAT SPOR FORMASI HEDİYE EDİLDİ

Stant ziyareti kapsamında işadamı Yunus Ensari’ye isminin yazıldığı Ahlat Spor forması hediye edildi. Kulüp yöneticileri tarafından hazırlanan formayı işadamı Yunus Ensari’ye Ahlat Spor Başkanı Kaya Atılgan,  Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu ve İlçe Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban birlikte takdim ettiler. Aldığı forma için duygulandığını ve mutlu olduğunu belirten işadamı Ensari, Ahlat Spor’a maddi ve manevi her konuda destek olma sözü verdi. Ahlat Spor Başkanı Kaya Atılgan ise verdiği destekten dolayı işadamı Yunus Ensari’ye teşekkür ederek; “Ahlat Spor’u yeniden ayağa kaldırmak ve eski prestijli günlerine kavuşturmak için çalışmalarımızı bütün hızımızla sürdürüyoruz. Ahlat tanıtım günleri kapsamında görüştüğümüz Bitlisli ve Ahlatlı işadamlarımızdan destek istiyoruz. Sağolsun Ahlat’ın hayırsever işadamlarından Yunus  Ensari beye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması