AHLAT AKTAŞ GB SPORDAN KAYMAKAMIMIZA ZİYARET PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

AHLAT AKTAŞ GB SPOR'DAN KAYMAKAMIMIZA  ZİYARET


 

 

aktaş1 AHLAT AKTAŞ GB SPORDAN KAYMAKAM TEKBIYIKOĞLU’NA ZİYARET

Ahlat Aktaş Gençlerbirliği Spor Yönetim Kurulu üyeleri Ahlat İlçe Kaymakamımız  Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret etti.

Amatör ligde İlçemizi temsil eden Ahlat Aktaş Spor yönetimi, İlçemiz Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’nu makamında ziyaret etti. İlçemizdeki sporun gelişmesi, daha iyi seviyelere gelmesi için her türlü desteğe ihtiyaçları olduğunu anlatan Ahlat Aktaş Gençlerbirliği Spor Başkan Yardımcısı Kaya Atılgan, amaçlarının Ahlat Aktaş Sporu amatör ligde iyi bir seviyeye getirmek olduğunu söyledi.

Kaymakam Tekbıyıkoğlu’na, Ahlat Aktaş Spor hakkında bilgi veren Atılgan ve yönetim kurulu üyeleri, yenileşen ve oldukça güçlenen bir futbol takımı oluşturduklarını ifade ederek;

“Sporun ilçemizde iyi bir noktaya taşımak için her türlü desteğe ihtiyacımız var. Amacımız ilçemizde hem sporun gelişimini sağlamak hem de gençliği kahve köşelerinden kurtarmak. Ahlat Aktaş Spor son zamanlarda iyi bir performans yakaladı. Kadrosunu da güçlendirdi. Amacımız Ahlat’a başarılar sağlamaktır” dedi.

Kaymakam Tekbıyıkoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ahlat Aktaş Gençlerbirliği Spor yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Ahlat Aktaş Gençlerbirliği Spor yönetimi tarafından Kaymakam Tekbıyıkoğlu’na takımın yeni sezon forma ve atkısı hediye edildi.

 

 

aktaş1

aktaş2

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması