KAYMAKAMIMIZ OSMAN DÖLEK POLİS GÜNÜ NEDENİ İLE BİR MESAJ YAYINLADI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

 


KAYMAKAMIMIZ OSMAN DÖLEK'İN POLİS GÜNÜ MESAJI


images Bugün, ülkemizde güven ortamının tesisine yönelik takdire şayan gayretler sergileyen Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 169'inci yılını kutlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Köklü bir birikime sahip Emniyet Teşkilatımız, günümüzde artık modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanıma sahip olarak, başarılı hizmetler vermektedir. Devletimiz bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sunulacak imkanlarla güvenlik birimlerimizin hızını attıracak ve vizyonunu genişletecektir.
Polisimiz, yurt genelinde olduğu gibi Ahlat ilçemizde de güvenlik ve istikrarın temini adına özverili bir çaba göstermektedir. Günümüzde çağdaş polisin başarı ölçüsü sadece yakaladığı suçlu sayısı ile değil, aynı zamanda önleyici kolluk hizmetleriyle ölçülmektedir. Bu nedenle Ahlat'ta huzur, güven ve düzenin sürekli tesisi için vatandaşlarımızın tam desteğinin sağlanması gerekmektedir.
Polis, sadece etkili bir kolluk gücü niteliği değil; aynı zamanda çocukların etkinliklerine katılan, sivil topluma el uzatan, kısaca toplumun her kesimiyle iletişime geçebilen bir yumuşak güç işlevi kazanmıştır.
Bu düşüncelerle, "Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. yıldönümü ve Polis Günü" münasebetiyle, Ahlat'ta örnek bir asayiş ortamının teşkil edilmesinde emeği geçen ve geçmişten buyana var olan sıkıntılarla kanunun çizdiği çerçevede mücadele ederek vazifesini yerine getiren tüm Emniyet Mensuplarını gönülden kutluyorum. Görevi esnasında şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anarken; teşkilatımızın değerli mensuplarına sağlık ve başarı diliyor, her konuda olduğu gibi güvenlik birimlerimize desteklerini esirgemeyen Ahlat'lı hemşerilerime teşekkür ediyorum.

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması