İLÇEMİZDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

İLÇEMİZDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI


IMG 2318  Ahlat’ta kamu kurum ve kuruluşları, 2013 yılındaki faaliyet, performans, verimlilik ve etkinliklerini değerlendirirken 2014 yılı hedeflerini belirledi.

Ahlat Kaymakamı Osman Dölek başkanlığında Öğretmenevinde yapılan toplantıya, Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, Ahlat İlçe Emniyet Müdürü Şaban Doğan ve kurum amirleri katıldı.

Kurumların geçmiş yılki icraatlarını, performanslarını ve gelecek yılki hedeflerinin masaya yatırıldığı toplantıda açılış konuşmasını Ahlat Kaymakamı Osman Dölek yaptı. Dölek: 

 

”Kurumlar arasındaki koordineyi sağlamak ve faaliyetleri hakkında bilgi almak için toplantı yaptık. Kurumların sorunlarını da dinleyerek çözüm aramaya çalışacağız. Geçen hafta ilçemizde yaşanan olaylardan dolayı da üzgünüz. Bu tür olayların ilçemizde olmamasını temenni ediyoruz. Esnaflarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerinde bulunuyoruz. Ahlat halkına ve esnaflarımıza sağduyulu davranmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra konuşma yapan Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban ise, ilçenin 2013 yılı faaliyet raporlarının ifadesiyle ile ilgili yapılan toplantıdan dolayı teşekkür ettiğini belirterek, yoğun bir yıl ve yoğun bir dönem geçirdiklerini söyledi.

Başkan A.Mümtaz Çoban: “Buradaki faaliyet raporlarımızdan da özellikle alt ve üst yapı çalışmaları içerisinde Ahlat’ın ciddi anlamda bir mesafe kaydettiği görülmektedir. Aynı zamanda kamunun diğer yatırımcı kuruluşlarının da Ahlat’ı bir yatırım alanı olarak ele aldıkları artık kendini göstermeye de başlamıştır. 2014 yılının ise Ahlat için tam bir yatırım yılı olacağını hem temenni ediyor hem de ortaya koyduğu kanaatini de taşıyoruz. Bir seçim süreci yaşadık. Yaşanan olaylardan dolayı zarar gören esnafımıza geçmiş olsun” dedi.

Daha sonra kurum amirleri yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgiler aktardı. Toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

IMG 2318

1 1

1 2

 

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması