PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

alt

 


 

 AHLAT İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

Bülent TEKBIYIKOĞLU                               Kaymakam

Bekir ÖZDİL                                                 Garnizon Komutanı

Abdulalim Mümtaz  ÇOBAN                          İlçe Belediye Başkanı

Selim KARAKAŞ                                          C.Başsavcısı

Harun KOÇAK                                              M.Y.Okulu Müdürü

A. Zeki BAYRA M                                        İlçe Jandarma Komutanı

Erdem Yaban                                                 İlçe Emniyet Müdürü

 

ADALET BAKANLIĞI

Rafet Burak KÖKSAL                                                    Hakim                      

Özlem DEMİRKIRAN                                                   Hakim

Sedat DURMAZ                                                             C.Savcısı

 

 

NOTER

Işık TÜLÜMEN                                               Noter

 

TBMM'de GRUBU BULUNAN İKTİDAR VE MUHALEFET PARTİLERİ

Oğuz ATILGAN                              AKP İlçe Başkanı

Nihat KARTAL                               CHP İlçe Başkanı

Tahsin GÜLSAR                               MHP İlçe Başkanı

Alaattin TOKOVA                         BDP İlçe Başkanı

DEVLET BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE AMİRLERİ


 Orhan İMAMOĞLU                              İlçe Müftüsü

Abdurahman PİRHASANOĞLU                           S.Y.D Müdürü     

 

 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR

Sinan                                 İlçe SGK Müdürü

 

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR

Veysi ÇELİK                                  Tapu Sicil Müdürü

Bahri CENGİZ                                Kadastro Hizmet Birimi

 

 

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR

Metin   UZUNPOLAT                   Tedaş İşletme Mühendisliği

 

 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI MÜDÜRLÜKLER


Mazlum KOCA                            Gençlik ve Spor Hiz. Müdürü

İbrahim ELBİR                             Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü   

 

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRELER

Mustafa ÇİÇEK                               Askerlik Şube Başkanı

 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ

A.Alİm KAPTAN                               İlçe Yazı İşleri Müdürü

Seyfettin GÜNDOĞAN                   İlçe Özel İdare Müdürü

Özcan OKUYUCU                         İlçe Nüfus Müdürü

 

 

MALİYE  BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ

Fırat BOZKAN                                  İlçe Malmüdürü

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ

Mutluk ÖZDEN                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

İbrahim ELBİR                                  Yurt Müdürü

 

 

SAĞLIK  BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ

Abdullah Yahya DEMİR                                 İlçe Sağlık Müdürü

 

DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR ŞEFLİĞİ

       Sait ÇEKER                        Doğa Kor. ve Milli Park.Şefi

 

 

ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ

Nihat YILMAZ                                P.T.T.  Müdürü

 

 

 

TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ

Nihat KESKİN                                İlçe Tarım Müdürü


 

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ

Mikail ELCEK                                     Müze Müdürü

 

 

RESMİ BANKALAR 

 

İksev KAYA                                         T.C. Ziraat Bankası Müdürü

Ali ÖZKAN                                          Halk Bankası Müdürü

 

 

İL GENEL VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ

 Erhan AKARSU                                     İl Genel Meclis Üyesi

Vedat ORUÇ                                            İl Genel Meclis Üyesi

 Nesim ERGİN                                        İl Genel Meclis Üyesi
 Nail USLU                                             Belediye Meclisi Üyesi AKP
 İlhami GÜLŞEN                                    Belediye Meclisi Üyesi AKP
Veli GÜNDOĞAN                                Belediye Meclisi Üyesi AKP
Nejdet ŞARKBÜLBÜLÜ                      Belediye Meclisi Üyesi AKP 
Güven GÜLTAY                                  Belediye Meclisi Üyesi AKP                  
Bekir TEKER                                   Belediye Meclisi Üyesi AKP
Halis BİLGEÇ                                  Belediye Meclisi Üyesi AKP
Mustafa AKTAŞ                               Belediye Meclisi Üyesi MHP
Adnan AZAPAĞASI                        Belediye Meclisi Üyesi MHP
Nuri ALPASLAN                              Belediye Meclisi Üyesi MHP
Binnaz ÜLGEN                                 Belediye Meclisi Üyesi BDP
M.Sani ELMAS                                Belediye Meclisi Üyesi BDP
Sait ELMAS                                     Belediye Meclisi Üyesi BDP
İhsan ÜNSEL                                   Belediye Meclisi Üyesi BDP
Mezher MARANGOZ                      Belediye Meclisi Üyesi AKP 

 

MESLEKİ KURULUŞLAR  VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP

KURULUŞLARIN TEMSİLCİLERİ

Nejat DEMİRDEN                               Ziraat Odası Başkanlığı

Mesut ŞEKER                                      Esnaf ve San. Odası Bşk.

Ayvaz CANEVİ                                   Şoförler Odası Başkanlığı
Ertan ULUĞ                                        Tarım Kredi Kooperatifi Bşk.
Kerem ALKIŞ                                     Ahlat Sulama Birliği Bşk.
 Yahya BABAHAN                             Ovakışla Sulama Birliği Bşk.
Sıddık GÜRBÜZ                                 S.S K San. Sit. Başkanı 
Çetin AYDANER                                Selçuklu San. Sit. Başkanı                 
Süleyman AYDOĞDU                       Tarımsal Kalkınma Koop. Bşk.             
Metin BALCI                                    3 No'lu Taşıyıcılar Koop. Bşk.
Halil SÜLEYMANOĞLU                28 No'lu Minibüsçüler Koop.Bşk.

 

 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması