AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARINDA ÇALIŞACAK İŞÇİLER KURA İLE BELİRLENDİ PDF Yazdır e-Posta
Share in FacebookTweet it!

AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARINDA ÇALIŞACAK İŞÇİLER KURA İLE BELİRLENDİ


kura (1)Ahlat İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı ile İş-Kur İl Müdürlüğü arasında yapılan protokolle ağaçlandırma çalışmalarında çalıştırılacak 15 geçici işçi kura ile belirlendi.

Ahlat İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı ile İş-Kur İl Müdürlüğü arasında yapılan protokolle ağaçlandırma çalışmalarında çalıştırılacak 15 geçici işçi kura ile belirlendi.

Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Ahlat Kaymakamı Osman Dölek, İş-Kur Bitlis İl Müdürü Alaattin Aslan ve İlçe Özel İdare Müdürü Zübeyr Ergezen’in katılımıyla ağaçlandırma işlerinde 4 ay süreyle çalışacak 15 işçi noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi. Ağaçlandırma çalışmalarında çalışmak üzere İş-Kur'a başvuran 33 aday arasında noter huzurunda gerçekleştirilen kurada 15 kişi seçilirken 4 kişi ise yedek olarak belirlendi.

Kura sonunda kısa bir konuşma yapan İş-Kur İl Müdürü Alaattin Arslan, kura ile belirlenen 15 işçinin 2 Mayıs itibariyle 4 ay süreyle çalışacaklarını, işçilere asgari ücretle maaş ödeneceğini ve sigorta primlerinin yatırılacağını söyledi.

 

 


HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR 

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması