PDF Yazdır e-Posta

 


BİTLİS SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANIYOR


1images 3Gençlerimize tarih bilincini kazandırmak, vatan sevgisini aşılamak ve milli benlik duygusunu artırmak için atalarımızın göstermiş olduğu fedakârlıklardan yola çıkarak toplumumuzda bir farkındalık oluşturmak ve vatan savunması uğrunda çekilen sıkıntıları göstermek amacıyla “ Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı” 08 Ocak 2017 Pazar günü saat 11.00’de İlimiz Tatvan İlçesi Nemrut Kayak Tesislerinde gerçekleştirilecektir.

         08.01.2017 tarihinde yapılacak olan anma programına tüm halkımız davetlidir.

           Kamuoyuna duyurulur.

                    

                                                                                                                                             BİTLİS VALİLİĞİ

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU HASTA YATAN KORE GAZİSİ OSMAN ARDIÇ'I ZİYARET ETTİ


1IMG-20170104-WA0003

 Kaymakamımız sayın Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram, Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa Çiçek ve Ahlat şehit aileleri ve Gazileri dernek başkanı Musa Gürbüz bugün Kırklar mahallesinde ikamet eden Kore Gazimiz Osman Ardıç' a evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


OVAKIŞLA BELDESİ KAYYUM BELEDİYE BAŞKANI BÜLENT TEKBIYIKOĞLU SOSYAL FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR


e9aa8c3c-4f89-4f63-bfa6-6d43967bfe18

 Ahlat ilçesi Ovakışla beldesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giysi yardımı yapıldı.

Kasım ayında belde belediyesine kayyum olarak atanan Bülent Tekbıyıkoğlu yaptığı bir organizasyon ile beldede bulunan 5 okulda okul yönetimlerince tespit edilen 106 ihtiyaç sahibi öğreniye kışlık kıyafet yardımı yaptı. 

Okulları gezerek tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerle tek tek ilgilenen ve hediye paketlerini veren Kayyum Tekbıyıkoğlu;

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


MEMUR-SEN BİTLİS İL BAŞKANI CABİR DURAK KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NU ZİYARET ETTİ


20170103 095802

Memur-sen  Sendikası  Bitlis  il başkanı  Cabir Durak, başkan yardımcısı Rafet Akgün ve Ahlat İlçe Temsilcisi Orhan Kırgız Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlun’u Makamında ziyaret etti.

Cabir Durak ziyaretinde Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu’nun  İlçemizde yapmış olduğu çalışmalar ve üstün gayretlerinden  ve  özellikle  son dönemde  Ahlat’ın tanıtılması ile alakalı Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun finanse ettiği  “AHLAT KÜMBETLERİ VE SELÇUKLU MEZAR TAŞLARI  ALBÜMÜ” ile birlikte,  Ankara’da  tanıtım gösterisi yapılan  “SANAL  ALEMDE AHLAT” adlı projeleri nedeniyle Kaymakamımızın ilçemizin tanıtılması ile alakalı göstermiş olduğu özverili çalışmalar dolayısıyla Memursen Sendikası adına tebrik etti.

 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

AHLAT’TA YENİ ÇİPLİ KİMLİK KARTI BAŞVURUSUNU İLK OLARAK KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU YAPTI


1kim1

Ahlat Nüfus Müdürlüğü'nde yeni çipli kimlik kartları verilmeye başlandı. Ahlat’ta yeni çipli kimlik kartı başvurusunu ilk olarak Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu yaptı. Ahlat İlçe Nüfus Müdürü Özcan Okuyucu, yeni çipli kimlikler hakkında gazetecilere bilgi verdi. Yeni kimlik kartının Ahlat'ta ilk olarak Kaymakam Tekbıyıkoğlu'na verileceğini ifade eden Nüfus Müdürü Okuyucu: "İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğünün yürüttüğü, dünyanın en büyük bilişim projelerinden Türkiye Cumhuriyeti Devletinin otobanı MERNİS projesinin aşamalarından olan kimlik kartı projesi ile ülkemizin her yerinde olduğu gibi Ahlat ilçemizde de 01 Ocak 2017 tarihinden itibaren verilmeye başlanacak" dedi. Yeni kimlik kartı ile ilgili başvuru ve diğer işlemler hakkında bilgi veren Müdür Okuyucu:

 

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması