PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU KARAKOL KOMUTANINA BAŞARI BELGESİ VERDİ


IMG-20161012-WA0006

 İlçe Kaymakamımız Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu Ovakışla Beldesi jandarma Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Yusuf Dönmez’e Görevinde göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı üstün başarı belgesi ile taltif etti.

 

KaymakamımızOvakışla beldesinde görev yapan  personellerine gayretli çalışmalarından dolayı  teşekkür edip, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU MERKEZ YATILI ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ


2c06a912-336c-43f4-90a4-e782ceb1e554

Kaymakamımız Sayın Bülent Tekbıyıkoğlu İlçe merkezinde bulunan Ahlat Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret etti.

Kaymakamımız yatılı Okulda Öğrencilere hizmet veren Yemekhaneleri, Yatakhaneleri, Lavaboları, Gıda depolarında ve sosyal alanlarda incelemelerde bulundu.

 

 Sınıfları gezerek öğrenci ve Öğretmenler ile sohbet eden Kaymakamımız,öğrencilere gelecekteki hedeflerine ulaşabilmeleri için derslerine düzenli olarak ve özveriyle çalışmaları Öğretmenlere İse Vatana Millete ve topluma yararlı bireyler yetiştirmeleri için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları  tavsiyesinde bulundu. Kaymakamımız  okul müdürü  Mesut Adıyaman ve Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden’den okul ve öğrenciler hakkında bilgi aldıktan sonra Okuldan ayrıldılar.

 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU İLÇEMİZDE BAHÇECİLİK YAPAN SAKİ GÜLTEPE'NİN BAHÇESİNİ GEZDİ


KAYMAKAM ZİYARET 2

 Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nihat Keskin, ilçemizde meyvecilikle uğraşan çiftçilerden Saki Gültepe’nin elma bahçesini ziyaret ettiler. Toplamda 70 dekarlık alanda meyvecilik yapan Saki Gültepe’nin, hasat olgunluğuna gelen 30 dekarlık elma bahçesi gezen Kaymakam Tekbıyıkoğlu ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Keskin, Golden,  Red Chief, Fuji, Granny Smith, Pink Lady çeşitleriyle kurulu olan bahçede incelemede bulundular. Yetiştirilen çeşitlerin çok kaliteli, albenisi olan ve piyasada tutulan çeşitler olduğunu belirten Kaymakam Tekbıyıkoğlu, meyveciliğin bölge tarımının geleceği açısından önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek, bu tür meyve bahçelerinin gezilip görülmesi açısından önemli olduğunu söyledi. Üretici Saki Gültepe ise alternatif ürün olarak Goji Berry (kurt üzümü) ve barbunya üretimi de yaptığını belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yapılan ziyaretin ardından Kaymakam Tekbıyıkoğlu, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Keskin’e bu tür meyve bahçelerine çiftçi gezilerinin düzenlenmesi talimatını vererek, üreticiye ait bahçeden ayrıldı.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


İLÇEMİZDE KAMU PERSONELLERİNE PROTOKOL VE NEZAKET KURALLARI EĞİTİM ALAN PERSONELLERE SERTİFİKALARI VERİLDİ


sertifika4

 Ahlat’ta "Protokol ve Nezaket Kuralları" eğitimi alan kamu personellerine düzenlenen törenle sertifikaları verildi.  Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) 2016 Teknik Destek Programı kapsamında, Ahlat Devlet Hastanesi Başhekimliği ve Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından Ertuğrul Gazi Konferans Salonunda "Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimi" düzenlendi. DAKA 2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamında ‘Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi’ çerçevesinde 3 gün süren eğitime katılan kamu personellerine sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Düzenlenen sertifika töreninde kısa bir veda konuşması yapan eğitimci Dr. Mahmut Naci Çuhacı, Ahlat’ta çok verimli bir eğitim programı düzenlediklerini belirterek; “Sayın Kaymakamımızın, Hastane Başhekimimizin, destekleriyle Ahlat’ta çok güzel ve verimli bir eğitim programı yaptık.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

İLÇEMİZDE KAMU PERSONELLERİNE PROTOKOL VE NEZAKET KURALLARI EĞİTİM VERİLDİ


3 1

 Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) 2016 Teknik Destek Programı kapsamında, Ahlat Devlet Hastanesi Başhekimliği ve Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından Ertuğrul Gazi konferans salonunda "Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimi" düzenlendi.

  DAKA 2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamında ‘Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi’ çerçevesinde 28 Eylül'de başlayan eğitim programı 30 Eylül'de düzenlenecek olan sertifika töreni ile sona erecek.

 

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması