PDF Yazdır e-Posta

 


İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI


6a

Öğretmenlik, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, öğreten ve öğrenen arasında güven ve sevgi ilişkisine dayanan bir meslektir. Bu açıdan bakıldığında öğretmenlik, en onurlu mesleklerden biridir. Yetiştirici, öğretici kimliğiyle yeni kuşaklara kendilerini anlatabilmeyi öğreten, kişiliklerinin oluşmasına ve gelişmesine yardımcı olan öğretmenler, üstlendikleri yüce görev nedeniyle, toplumların yaşamında her zaman özel ve saygın bir konum edinmişlerdir.

 

Başöğretmen Atatürk'ün yol göstericiliğinde geleceğimize yön veren, her zaman sevgiyle andığımız, saygın kişilikleriyle yüreklerimizde yaşattığımız öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü'nü içten duygularla kutluyor, esenlikler diliyorum.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZ KAYYUM OLARAK ATANDIĞI OVAKIŞLA BELEDİYESİNDE HİZMETLİRİNE BAŞLADI


20161118 115126Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, İlçemiz Ovakışla Beldesi Belediyesine Kayyum olarak atandıktan sonra, Beldenin eksiklerinin giderilmesi, öcelikli sorunlarının çözülmesi vatandaşların günlük yaşamlarındaki sıkıntılarını, Belde halkı ile sorunların çözümü ve sıkıntıların giderilmesi noktasında istişare edildi.
Belirlenen sorunlarla ilgili olarak, devletimizin diğer kurumları ile projeler üretilerek beldemizin hizmetine sunmayı planlanmaktadır.
Bu bağlamda öncelikli yol, su, alt yapı, refüj, çocuk parkları yapılması ile var olan sosyal alanların iyileştirilmesi ihtiyaç olan yerlerde de yenilerinin yapılması için çalışmalara başlanılmıştır.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta


KAYMAKAMLIK PROJE OFİSİNİN YAPTIĞI 113 PROJE HAYATA GEÇİRİLDİ


1728992Bitlis'in Ahlat İlçe Kaymakamlığı Proje Ofisi’nce projeleri hazırlanıp KOSGEB’ten kabul gören Ahlatlı esnaflar Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundular. Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu tarafından oluşturulan Proje Ofisi bir buçuk yılda 217 proje hazırladı. Proje ofisince kamu kurum ve kuruluşları ile esnaf ve vatandaşlara hazırlanan 217 projeden şuana kadar kabul gören 113 proje hayata geçirilirken birçok projenin de işlem aşamasında ve onay sürecinde olduğu belirtildi.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

ŞEHİT DERİK KAYMAKAMI SAFİTÜRK İÇİN ULU CAMİDE MEVLİT OKUTULDU


ahlatta-sehit-kaymakam-safiturk-icin-mevlit-okutulduAhlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu: "Bir Kaymakam öldürmekle, on Kaymakam öldürmekle, bin Kaymakam öldürmekle Türkiye Cumhuriyeti Devletinin iradesi değişmez”- “Biz bu işi bitireceğiz, herkes bundan emin olsun Bitlis’in Ahlat ilçesinde, teröristlerin gerçekleştirdiği saldırıda şehit düşen Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk için mevlit okutuldu. 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

İLÇEMİZ OVAKIŞLA BELDE BELEDİYESİNE KAYYUM OLARAK ATANAN KAYMAKAMIMIZ BELDE HALKI İLE BİR ARAYA GELDİ


IMG-20161112-WA0015

İlçemiz Ovakışla Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu, Ovakışla Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kaymakımımız Bülent Tekbıyıkoğlu vatandaşların sorunlarını dinleyerek, tespitlerde bulundu ve notlar aldıKaymakımımz sohbet sonrası yaptığı açıklamada ; “Ovakışla Belediye Başkanı olarak Ovakışlalı vatandaşlarla sohbet ettik. Belediye hizmetleri ile ilgili konuştuk sorunların bir kısmını yerinde tespit ettik, notlarımızı aldık” dedi. Kaymakamımız daha sonraı sahada futbol oynayan çocuklarla kısa süreli futbol oynadı.

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması