PDF Yazdır e-Posta

 


AHLAT KAYMAKAMLIĞI GÜVENLİK KORUCUSU ALIM İLANI


 

yeni logo çalışmasıaaafg

 İlçemiz Mülki İdare sınırları içerisinde bulunan Merkez Ve Bazı Köylerimize Güvenlik Korucusu Alımı yapılacaktır.

 

 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


KAYMAKAMIMIZ TARAFINDAN KURULAN PROJE OFİSİNİN OLUŞTURDUĞU 13 PROJE DAHA DESTEKLEME KAPSAMINA ALINDI


bülent tekbıyıkoğlu profil resmi

 Ahlat Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Bürosu tarafından hazırlanarak Girişimcilik Destek Programına sunulan 13 proje başarılı bulunarak KOSGEB tarafından destekleme kapsamına alındı. KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında Ahlat Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Bürosu tarafından hazırlanarak onay alan 13 projenin aldığı destek miktarı toplamda 841.000,00 TL olduğu belirtildi. Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu hazırlamış oldukları projelerle Ahlat’ta Ticaret Sektörüne 13 işletme daha eklediklerini belirterek yeni işletmelere bol kazançlar diledi. Kaymakam Tekbıyıkoğlu ileriki günlerde yeni işyerlerini bizzat ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunacağını, bundan sonrada yeni işyeri kurmak isteyen ve mevcut işyerini geliştirmek isteyen esnaflara Proje Koordinasyon Bürosu olarak proje hazırlama hizmeti vermeye devam edeceklerini bildirdi. 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZDAN İLÇEMİZİN TANITIMINA  BÜYÜK KATKI


KİTAPLAR 1

 “ANADOLU’NUN ORHUN ABİDELERİ – AHLAT MEZAR TAŞLARI” VE “TAŞA BEZENMİŞ ÇADIRLAR-AHLAT KÜMBETLERİ” İSİMLİ PRESTİJ KİTAPLAR AHLAT’IN TANITIMINA KATKI SUNACAK

AHLAT KAYMAKAMI TEKBIYIKOĞLU; “AHLAT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN EN ÖNEMLİ HAZİNELERİNDEN BİR TANESİDİR. BİZDE BU HAZİNEYİ TANITMAK İSTİYORUZ”

 Ahlat Kaymakamlığı ilçenin tanıtımına önemli katkı sunacak 2 prestij kitap çıkarttı. Ahlat Kaymakamlığı’nca hazırlanıp Başbakanlık Tanıtma Fonu tarafından desteklenen proje kapsamında “Anadolu’nun Orhun Abideleri – Ahlat Mezar Taşları” ve “Taşa Bezenmiş Çadırlar-Ahlat Kümbetleri” yayınlandı. Yayınlanan kitaplar hakkında gazetecilere bilgi veren Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu,“Anadolu’nun Orhun Abideleri – Ahlat Mezar Taşları” ve “Taşa Bezenmiş Çadırlar-Ahlat Kümbetleri” Kitaplarının hem ilçenin tanıtımına katkı sağlanması hem de turizmin canlandırılmasının hedeflendiğini belirtti.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


KAYYUM BELEDİYE BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


IMG-20170110-WA0006

Ovakışla Beldesi Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum kuruluşu  temsilcileri, esnaflar ve Köy Muhtarları Ovakışla Belde Belediye Başkanlığına Kayyum Belediye Başkanı olarak atanan Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu’nu Belediyedeki Makamında ziyaret ederek hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

 

 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

İLÇE KAYMAKAMIMIZ, ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA  İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN GAZETECİLERLE SABAH KAHVALTISINDA BİR ARAYA GELDİ


DSC 3654Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ilçede görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.  İlçede bir restorantta gerçekleştirilen kahvaltı programına Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban ve ilçede görev yapan basın mensupları katıldı. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programında gündeme ilişkin konularda sohbet ve değerlendirmeler yapıldı. Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ilçede görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldiklerini belirterek; “ Halkımızın bilgilenmesi ve bilinçlenmesi konusunda gösterdiği çabalarla ilçemiz sorunlarının çözüm bulmasına, sevinçlerimizin paylaşılarak artmasına vesile olan ve ilçemizin tanıtımına büyük destek sağlayan, kamu hizmetlerinin yürütülmesinde önemli katkıları olan başta ilçemiz basın mensupları ve basın ilkelerinden ayrılmayan bütün basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ederim” dedi. Kahvaltı programına katılan basın mensupları ise gazeteciler günlerini kutlayan ve kahvaltı programı düzenleyen Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkür ederek,  10 Ocak İdareciler Günü’nü kutladılar.

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması