PDF Yazdır e-Posta


GİRİŞİMCİLERDEN KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ


1 İlçe Kaymakamlığı Proje Ofisince projeleri hazırlanıp KOSGEB’ten kabul gören Ahlatlı esnaflar, İlçe Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundula Kaymakamlık Proje Ofisi tarafından projeleri hazırlanarak KOSGEB tarafından kabul gören bir grup işletme sahibi, Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret ederek teşekkür ettiler.İşletme sahipleri Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisince hazırlanıp KOSGEB’e sunulan projelerle iş yeri sahibi olduklarını belirterek, bu süreçte yardım ve desteklerini esirgemeyen başta Kaymakam Tekbıyıkoğlu ile proje ofisi personellerine ve Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Şeker'e minnettarlıklarını ifade ettiler.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta


TÜRGEV GENEL BAKAN YARDIMCISI VE BİTLİS TEMSİLCİLERİ KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER


1488454531532  Türkiye Gençlik Vakfı (TURGEV) Genel Başkan yardımcısı Mustafa Yüksel ve TURGEV Bitlis Temsilcileri İlçe Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu'nu ziyaret ettiler. Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyaretin ardından Kaymakamımız  Bülent Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkanımız A.Mümtaz Çoban ile birlikte  İlçemizin tarihi yerlerini gezdiler.

TURGEV Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yüksel Ahlat'ı zayaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza sıcak misafir perverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


İLÇE KAYMAKAMIMIZ KARLA MÜCADELE EDEN ÖZEL İDARE EKİPLERİNİ ZİYARET ETTİ


 

IMG-20170209-WA0046

İlçe Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu,Ahlat’ta yağan kar nedeniyle, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Zafer Bayram, İl Genel Meclis Üyesi Erhan Akarsu, Özel İdare Müdürü Seyfettin Gündoğan ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Zubeyr Ergezen ile birlikte karla mücadele eden Özel İdare ekiplerine başarılarından dolayı teşekkür etti. 

Kaymakamımız, fedakârca çalışan arkadaşlarımız, gece sabahlara kadar 24 saat uyumadan çalışan kardeşlerimiz var. Köylü Kardeşlerimiz sıkıntı çekmesin diye gecesini gündüzüne katan insan boyunu aşan karları temizleyen  Köy yollarımızı yağan yoğun kar yağışına rağmen İlçemiz ile bağlantının kesilmesine müsaade etmeyen Özel İdare ekiplerine teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaret sonrasında Özel idare çalışanları ile birlikte yenilen yemeğin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek Özel İdareye bağlı araç şantiyesinden ayrıldılar.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


İLÇE KAYMAKAMIMIZDAN TAZİYE ZİYARETLERİ


 

abuzer demirin amcasına taziyeKaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu, beraberine Belediye Başkanımız Mümtaz Çoban ve İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Zafer Bayram ile birlikte Taşharman Köyünde vefat eden, Taşharman Köyü Muhtarı Abuzer Demir’in Amcası Sait Demir ve Tahtısüleyman Mahallesinde vefat eden Sıtkı Kazgöl’ün Annesi İffet Kazgöl’ün taziyesine katılarak  yakınlarına başsağlığında bulundu.

 

 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

AHLAT'TA CAZİBE MERKEZİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI


 

1 2

Ahlat İlçe Kaymakamlığı ile Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) işbirliğiyle
"Cazibe Merkezleri Destek Programı" bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

  Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Abdurrahman Gazi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda, "İmalat Sanayi ve Çağrı Merkezleri Yatırımlarına Yönelik Cazibe Merkezleri ve Teşvik Başvuru Süreci" hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması