PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZDAN İLÇEMİZİN TANITIMINA  BÜYÜK KATKI


KİTAPLAR 1

 “ANADOLU’NUN ORHUN ABİDELERİ – AHLAT MEZAR TAŞLARI” VE “TAŞA BEZENMİŞ ÇADIRLAR-AHLAT KÜMBETLERİ” İSİMLİ PRESTİJ KİTAPLAR AHLAT’IN TANITIMINA KATKI SUNACAK

AHLAT KAYMAKAMI TEKBIYIKOĞLU; “AHLAT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN EN ÖNEMLİ HAZİNELERİNDEN BİR TANESİDİR. BİZDE BU HAZİNEYİ TANITMAK İSTİYORUZ”

 Ahlat Kaymakamlığı ilçenin tanıtımına önemli katkı sunacak 2 prestij kitap çıkarttı. Ahlat Kaymakamlığı’nca hazırlanıp Başbakanlık Tanıtma Fonu tarafından desteklenen proje kapsamında “Anadolu’nun Orhun Abideleri – Ahlat Mezar Taşları” ve “Taşa Bezenmiş Çadırlar-Ahlat Kümbetleri” yayınlandı. Yayınlanan kitaplar hakkında gazetecilere bilgi veren Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu,“Anadolu’nun Orhun Abideleri – Ahlat Mezar Taşları” ve “Taşa Bezenmiş Çadırlar-Ahlat Kümbetleri” Kitaplarının hem ilçenin tanıtımına katkı sağlanması hem de turizmin canlandırılmasının hedeflendiğini belirtti.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


KAYYUM BELEDİYE BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


IMG-20170110-WA0006

Ovakışla Beldesi Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum kuruluşu  temsilcileri, esnaflar ve Köy Muhtarları Ovakışla Belde Belediye Başkanlığına Kayyum Belediye Başkanı olarak atanan Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu’nu Belediyedeki Makamında ziyaret ederek hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

 

 

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

İLÇE KAYMAKAMIMIZ, ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA  İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN GAZETECİLERLE SABAH KAHVALTISINDA BİR ARAYA GELDİ


DSC 3654Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ilçede görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.  İlçede bir restorantta gerçekleştirilen kahvaltı programına Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban ve ilçede görev yapan basın mensupları katıldı. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programında gündeme ilişkin konularda sohbet ve değerlendirmeler yapıldı. Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ilçede görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldiklerini belirterek; “ Halkımızın bilgilenmesi ve bilinçlenmesi konusunda gösterdiği çabalarla ilçemiz sorunlarının çözüm bulmasına, sevinçlerimizin paylaşılarak artmasına vesile olan ve ilçemizin tanıtımına büyük destek sağlayan, kamu hizmetlerinin yürütülmesinde önemli katkıları olan başta ilçemiz basın mensupları ve basın ilkelerinden ayrılmayan bütün basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ederim” dedi. Kahvaltı programına katılan basın mensupları ise gazeteciler günlerini kutlayan ve kahvaltı programı düzenleyen Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkür ederek,  10 Ocak İdareciler Günü’nü kutladılar.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


BİTLİS SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANIYOR


1images 3Gençlerimize tarih bilincini kazandırmak, vatan sevgisini aşılamak ve milli benlik duygusunu artırmak için atalarımızın göstermiş olduğu fedakârlıklardan yola çıkarak toplumumuzda bir farkındalık oluşturmak ve vatan savunması uğrunda çekilen sıkıntıları göstermek amacıyla “ Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı” 08 Ocak 2017 Pazar günü saat 11.00’de İlimiz Tatvan İlçesi Nemrut Kayak Tesislerinde gerçekleştirilecektir.

         08.01.2017 tarihinde yapılacak olan anma programına tüm halkımız davetlidir.

           Kamuoyuna duyurulur.

                    

                                                                                                                                             BİTLİS VALİLİĞİ

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU HASTA YATAN KORE GAZİSİ OSMAN ARDIÇ'I ZİYARET ETTİ


1IMG-20170104-WA0003

 Kaymakamımız sayın Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram, Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa Çiçek ve Ahlat şehit aileleri ve Gazileri dernek başkanı Musa Gürbüz bugün Kırklar mahallesinde ikamet eden Kore Gazimiz Osman Ardıç' a evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

 

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması