PDF Yazdır e-Posta

AHLAT KAYMAKAMLIĞI PROJE OFİSİNİN HAZIRLADIĞI 4 PROJE DAHA ONAY ALDI


bülent tekbıyıkoğlu profil resmi

 Ahlat Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Bürosu tarafından  2017 yılı teknik destek projesi kapsamında hazırlanarak DAKA’ya sunulan 4 proje onay aldı.

  Onaylanan projelerimiz:Ahlat Belediye Başkanlığı adına hazırlanan” Kurumsal Kapasite Geliştirme Eğitimi” Ahlat Toplum Sağlığı Merkezi adına hazırlanan “Madde Bağımlılığı ile Mücadele eğitimi” Ahlat Kaymakamlığı adına hazırlanan “Horizon 2020 Programı Eğitimi” Ahlat İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılığı adına hazırlanan “Kamulaştırma Bilirkişi Eğitimi” adlo projelerdir. İlçe Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu: hazırlanan kurumsal kapasite geliştirme eğitimi ve Kamulaştırma bilirkişi eğitimi gibi projelerle kurumlarımızın teknik kapasitesinin arttırılacağını, madde bağımlılığı ile mücadele proje ile öğretmen, öğrenci ve velilerimizin madde kullanımına karşı uzman eğitmenlerce eğitileceğini, Horizon 2020 programı proje eğitimi projesi ile personelimizin bilgi ve  görgüsünün arttırılarak daha yüksek bütçeli bilimsel projeler hazırlanacağını belirtti

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZIN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ GÜNÜ ANMA MESAJI


6a

Kaymakammız Bülent Tekbıyıkoğlu  yayımladığı mesajında, Çanakkale zaferi, milletimizin zamanın en güçlü ordularına sahip işgalci devletlerine karşı inanç, vatan sevgisi, dayanışma, birlik ve beraberlik duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadelenin sonucu olduğunu ifade etti.

    “Ecdadımız bu toprakları yurt edinmek ve edindiği yurdu namus bilip koruyabilmek için birçok savaş yapmış, binlerce şehit vermiştir. Çanakkale savaşı, Milletimizin sergilediği eşsiz Kahramanlık örneklerinden belki de en önemlisidir. 250.000 vatan evladı, namusu için ve vatanı için gözünü kırpmadan, en değerli varlığından canından vazgeçerek şahadet şerbetini içmiştir. Milletimiz Atalarının kanlarıyla emanet ettiği vatanı korumak için hala Şehit vermeye devam etmektedir. Türk Milletine yakışan da budur. Ecdadımızın kemiklerinin sızlatmamak için, Milletçe birlik olarak bu eşsiz vatanı kimseye yar etmeyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanları için canlarını veren tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Ruhunuz şad olsun.” 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

İLÇEMİZ EMİR BAYINDIR KÜMBETİ VE SELÇUKLU MEZARLIĞI İSTANBUL MİNİATÜRK KÜLTÜR PARKINDA SERGİLENMEYE BAŞLADI


1 miniatürk

Ahlat Kaymakamlığı tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Miniatürk yetkilileri ile  yapılan görüşmeler neticesinde ilçemize bulunan Emir Bayındır Kümbeti Ve Selçuklu Mezarlığı’nın minyatürleri de Miniaturk 1. Alanında kendisine ayrılan yerlere yerleştirilerek sergilenmeye başlandı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Ahlat’ı ve Ahlat’ın tarihi misyonunu her platformda tanıtmaya çalıştıklarını belirtti. Tekbıyıkoğlu;

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta


KAYMAKAMLIK PROJE OFİSİ KAMU KURUM, KURULUŞ VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE SODES BİLGİLENDİRME TOPLANTISI


SOD2

Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından ilçedeki, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına SODES Proje Bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Abdurrahman Gazi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Nail Uslu, kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Toplantı da konuşma yapan Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarından SODES Projeleri hazırlamalarını beklediklerini söyledi. Tekbıyıkoğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bir yere hizmet etmek istiyorsak para harcamak zorundayız.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU’NDAN EMEKLİYE AYRILAN KORUCULARA BAŞARI BELGESİ


BELGE2Ahlat’ta görev süreleri dolarak emekliye ayrılan güvenlik korucularına başarı belgesi verildi.Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçede görev süreleri dolarak emekliye ayrılan güvenlik korucuları ile Ahlat İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Zafer Bayramı, makamında kabul etti. Emekliye ayrılan koruculara verdikleri hizmetten dolayı teşekkür eden Kaymakam Tekbıyıkoğlu, emekli koruculara bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu; “Sizler uzun yıllar görev yaparak ilçemizin asayişine katkıda bulundunuz. Artık görev sürenizin dolmasıyla emekliye ayrıldınız. Bu bir bayrak yarışıdır. Sizden sonra bayrağı yeni nesil genç arkadaşlarımız devralacak. Yeni korucu alımı da yaptık. Hepsi de hak eden insanlar ve bu işin üstesinden gelecek arkadaşlarımız. Sizlere bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum” dedi. Kaymakam Tekbıyıkoğlu ziyaretin sonunda emekliye ayrılan güvenlik korucularına başarı belgesi takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması