PDF Yazdır e-Posta

 


10 NİSAN POLİS HAFTASI HÜKÜMET KONAĞI ÖNÜNDE DÜZENLENEN TÖREN İLE KUTLANDI


2

Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı. 
  Ahlat'ta düzenlenen tören, sabah saatlerinde hükümet konağı önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Akif Kızılkaya tarafından Atatürk büstüne çelenk bırakılmasıyla sona erdi.

 

  Düzenlenen törenin ardından Ahlat İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyarete gelenlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.
  Polis Haftası'na katılanlar, Ahlat polisi ile hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretlerini sonlandırdılar.
Düzenlenen törene bazı kurum amirleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta


KAYMAKAMIMIZ 10 NİSAN POİS HAFTASI DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI


6a

Ülkemizin her yerin de olduğu gibi İlçemizde de polislerimiz, İnsanların hak ve özgürlüklerinin güven altında bulundurulması, vatandaşımızın can ve mal emniyetinin sağlanması için özveri ile görev yapmakta ve başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Fedakârca çalışmaları için tüm polislerimize teşekkür eder elde ettikleri başarılardan dolayı kendilerini kutlarım. Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü vesilesi ile Şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anar, hayatta olan gazilerimize şükranlarımı sunarım.   Tüm teşkilat mensuplarının 4-10 Nisan Polis haftasını kutlar Başarılarının devamını dilerim.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU REGAİP KANDİLİ KUTLAMA MESAJI 


kkk  Kaymakamımız Mesajında: Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Recep ayına ve mübarek Regaip Kandili'ne ulaşmış bulunuyoruz. Bu mübarek günde milletimizin birliğini ve dirliğini bozmaya çalışanlara inat, bir millet, bir ümmet olarak bir ve beraber olmalıyız.

         Bu duygu ve düşüncelerle, öncelikle Ahlat’lı hemşerilerimin ve  İslam Âleminin mübarek Regaib Kandili’ni kutluyor, bu özel gecenin tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


AHLAT'TA 18 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ VE ZAFERİ PROĞRAMI ÇELENKLERİN BIRAKILMASI İLE BAŞLADI


IMG-20170318-WA0012

  - AHLAT'TA 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI

 İlçemizde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi"nin 102. yılı düzenlenen programla kutlanırken, Ahlat Belediyesinin katkılarıyla açılan "Ahlatlı Şehitler Fotoğraf Sergisi" büyük ilgi topladı.

 Ahlat'ta "18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi"nin 102. yılı düzenlenen programla kutlandı.

  Sabah saatlerinde Atatürk büstüne çelenklerin sunulmasıyla başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından buradaki program sona erdi.

  Ardından Ahlat Belediyesinin katkılarıyla Halk Eğitimi Merkezinde "Ahlatlı Şehitler Fotoğraf Sergisi"nin açılışı gerçekleştirildi.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

 


AHLAT ÇANAKKALE ZAFERİNİN 102. YILDÖNÜMÜNÜ SABAH NAMAZINDA MEVLİT OKUTULDU


IMG-20170318-WA0035

Ahlat’ta Şüheda’nın izinde

 İlçe Müftülüğü organizasyonda 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı dolayısıyla “Şühedanın izinde huzurda niyazdayız” isimli program gerçekleştirildi.

İlçedeki ulu camiide gerçekleşen programa ilçe kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram, İlçe Emniyet müdürü Erdem Yaban, İlçe Müftüsü Orhan İmamoğlu, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sabah namazının ardından şehitler için Kur’an ve Mevlid okunması ile devam eden program şehitlerin ruhuna dua edilmesinin ardından çorba ikramıyla son buldu.

İlçe Müftüsü Orhan İmamoğlu Camilerimizde, ‘Şühedanın izinde huzurda niyazdayız’ diyerek Çanakkale Zaferimizin yıldönümünde aziz şehitlerimizi yad ettik, Cenab-ı Allah’a niyazda bulunduk. Yüce Mevla milletimize bir daha böyle günler yaşatmasın” dedi.

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması