PDF Yazdır e-Posta

İLÇEMİZ EMİR BAYINDIR KÜMBETİ VE SELÇUKLU MEZARLIĞI İSTANBUL MİNİATÜRK KÜLTÜR PARKINDA SERGİLENMEYE BAŞLADI


1 miniatürk

Ahlat Kaymakamlığı tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Miniatürk yetkilileri ile  yapılan görüşmeler neticesinde ilçemize bulunan Emir Bayındır Kümbeti Ve Selçuklu Mezarlığı’nın minyatürleri de Miniaturk 1. Alanında kendisine ayrılan yerlere yerleştirilerek sergilenmeye başlandı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Ahlat’ı ve Ahlat’ın tarihi misyonunu her platformda tanıtmaya çalıştıklarını belirtti. Tekbıyıkoğlu;

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta


KAYMAKAMLIK PROJE OFİSİ KAMU KURUM, KURULUŞ VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE SODES BİLGİLENDİRME TOPLANTISI


SOD2

Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından ilçedeki, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına SODES Proje Bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Abdurrahman Gazi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Nail Uslu, kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Toplantı da konuşma yapan Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarından SODES Projeleri hazırlamalarını beklediklerini söyledi. Tekbıyıkoğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bir yere hizmet etmek istiyorsak para harcamak zorundayız.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta

KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU’NDAN EMEKLİYE AYRILAN KORUCULARA BAŞARI BELGESİ


BELGE2Ahlat’ta görev süreleri dolarak emekliye ayrılan güvenlik korucularına başarı belgesi verildi.Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, ilçede görev süreleri dolarak emekliye ayrılan güvenlik korucuları ile Ahlat İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Zafer Bayramı, makamında kabul etti. Emekliye ayrılan koruculara verdikleri hizmetten dolayı teşekkür eden Kaymakam Tekbıyıkoğlu, emekli koruculara bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu; “Sizler uzun yıllar görev yaparak ilçemizin asayişine katkıda bulundunuz. Artık görev sürenizin dolmasıyla emekliye ayrıldınız. Bu bir bayrak yarışıdır. Sizden sonra bayrağı yeni nesil genç arkadaşlarımız devralacak. Yeni korucu alımı da yaptık. Hepsi de hak eden insanlar ve bu işin üstesinden gelecek arkadaşlarımız. Sizlere bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum” dedi. Kaymakam Tekbıyıkoğlu ziyaretin sonunda emekliye ayrılan güvenlik korucularına başarı belgesi takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta


GİRİŞİMCİLERDEN KAYMAKAMIMIZ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ


1 İlçe Kaymakamlığı Proje Ofisince projeleri hazırlanıp KOSGEB’ten kabul gören Ahlatlı esnaflar, İlçe Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundula Kaymakamlık Proje Ofisi tarafından projeleri hazırlanarak KOSGEB tarafından kabul gören bir grup işletme sahibi, Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret ederek teşekkür ettiler.İşletme sahipleri Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisince hazırlanıp KOSGEB’e sunulan projelerle iş yeri sahibi olduklarını belirterek, bu süreçte yardım ve desteklerini esirgemeyen başta Kaymakam Tekbıyıkoğlu ile proje ofisi personellerine ve Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Şeker'e minnettarlıklarını ifade ettiler.

Devamını oku...
 
PDF Yazdır e-Posta


TÜRGEV GENEL BAKAN YARDIMCISI VE BİTLİS TEMSİLCİLERİ KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER


1488454531532  Türkiye Gençlik Vakfı (TURGEV) Genel Başkan yardımcısı Mustafa Yüksel ve TURGEV Bitlis Temsilcileri İlçe Kaymakamımız Bülent Tekbıyıkoğlu'nu ziyaret ettiler. Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyaretin ardından Kaymakamımız  Bülent Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkanımız A.Mümtaz Çoban ile birlikte  İlçemizin tarihi yerlerini gezdiler.

TURGEV Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yüksel Ahlat'ı zayaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza sıcak misafir perverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

"Kutlu Şehir Ahlat "Tanıtım Filmi

“Kutlu Şehir Ahlat” Kısa Versiyon

“Kutlu Şehir Ahlat” Orta Versiyon

"Kutlu Şehir Ahlat "Uzun Versiyon

Ahlat Videoları

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm

Diriliş Ertuğrul 25. Bölüm

Ahlat Selçuklu Mezarlığı

Kaymakamımızın Konuşması